PŘEHLED VÝCVIKŮ

Přijď, Libuše, bohyně středu, abychom tě poznaly a mohly ti znovu sloužit na posvátné půdě tvé země!

Tak, jak si ženy vytvářejí nové místo a novou roli ve společnosti, vzrůstá důležitost ryze ženské spirituální cesty a znovu se objevuje archetypální role kněžky jako ženy, která ctí posvátnost života, posvátnost těla, lásky a sexuality. Jako ženy, která kráčí ve své síle, ztělesňuje posvátné ženství a inspiruje ostatní.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kněžky staré Evropy

1. Ročník / Roční výcvik / 5 víkendů
Připoj se k nám na cestě uctívání a rozpomínání se na ženskou spiritualitu a její kněžky. Skrze objevování slovanského kola roku a archetypálních bohyní nabízí tento výcvik jedinečnou příležitost hluboce se ponořit do tajemství ženské duchovní cesty a oživit princip posvátnosti ženského života. Transformační a prožitkový roční výcvik se koná během pěti víkendů a zahrnuje průběžné studium i domácí práci.

Cesta kněžky živlů

Navazující 2. ročník / 4 víkendy
Milé ženy, sestry, chceme vám, které už nějakou část své ženské kněžkovské cesty máte za sebou, nabídnout podporu a prohlubování vašich prožitků i dovedností. Tento cyklus je právě pro vás, ať již vaše cesta začala zasvěcením v prvním ročníku našeho výcviku nebo jste se na ni dostaly jinak, třeba díky jiným výcvikům či zkušenostem, díky nimž pracujete se spirituální božskou energií a s rituály.

The deep end

Navazující 3. ročník
Archetyp matky nebo sexuální energie obohacený o umění extáze na Beltaine.

Podmínky účasti na Výcviku si můžeš prostudovat TADY>>>

Kalendář akcí

1309

JSEM ZEMĚ – Bending reality with the goddess

13.9. 2024 18:00 - 15.9. 2024Farma Lovětín
2211

Jsem VZDUCH – Arrow breaking

22.11. 2024 18:00 - 24.11. 2024Zámek Ostrov

Vaše zpětné vazby

Na sebe-rozvojové semináře jsem začala chodit už, když mi bylo 15 let. Tehdy mě na ně vodila moje maminka ve snaze (a marné naději) zmírnit projevy mé puberty. Myslím, že jsem je díky tomu měla ještě horší. Pak ale puberta přešla, ale potřeba sebe-rozvoje zůstala. Abych to zkrátila, za 30 let, které od té doby uplynuly, jsem prošla velkým množstvím více či méně dobrých seminářů. Mám tedy s čím srovnávat. Ty „živlové“, pod vedením Mirky, patří k naprosté špičce, co znám. Obsahy víkendů jsou velmi transformační, rituály živlů silnější než slepičí vývar od babičky a Mirčino provázení laskavé, ale pevné. To pro mne asi bylo nejdůležitější. Skutečnost, že mi poskytla laskavou náruč, když jsem potřebovala plakat, a zároveň neustoupila ani o krok, když jsem se z něčeho chtěla vysmeknout, protože se mi do toho „vnitřního hnoje“ vážně nechtělo rýpat. Byla mi po boku, podala vidle, snášela ten smrad a nakonec vyvětrala. Děkuji ti, Mirko, za každou vteřinu, kterou jsem mohla na živlových víkendech prožít. Ani jediná nebyla zbytečná. Každá technika, každá pauza, každý čas společně i sama, měl přesný význam a zapadal do dokonalé mozaiky prožitku a naplnění. Dala bych nevím co za to, prožít to znovu poprvé a nepokrytě závidím každé, kterou to ještě čeká. Jestli, milá ženo, v tuto chvíli ještě nevíš, zda do toho jít, jestli to nebude moc (a nebo málo), neváhej. A hlavně o tom nepřemýšlej! Jen skoč na vlnu ohně, vzduchu, země, vody a nech se nést. Hoř, dýchej, načerpej sílu Matky země a pohoupej se na vlnách přítomného okamžiku. Stojí to za to.
Nicole Studená
Už dlouho jsem hledala bezpečný ženský prostor, kde můžu být sama sebou a sdílet své starosti, ale hlavně své radosti bez souzení. Na Cestě Kněžky Živlů jsem zažila nová přátelství, sesterství a úplně nejvíc přijetí mě takovou, jaká opravdu jsem. Cítím obrovskou vděčnost, že jsem součástí této velké rodiny, na kterou se můžu kdykoliv obrátit a vím, že mě podpoří, ať mám jakkoliv bláznivé sny a věří ve mě. Třešničkou na dortu je chození po žhavém uhlí, střepech, ohýbání tyčí a lámání šípu krkem. Mám vás ráda, ženy. Díky
Michaela Darexy Koppová
Výcvik byl pro mě velmi naplňující. Vždy jsem si uvědomovala přítomnost živlů všude kolem a především v sobě. Práce s živly na výcviku mi ještě více ukázala jak jednotlivé elementy mohu vkládat do rituálů jak ve svém běžném životě, tak na společných setkáních mužů a žen. Díky účasti v prvním i v tomto pokračujícím druhém ročníku výcviku jsem do svého života začlenila oslavy svátků Kola Roku, spojila s jednotlivými archetypy a ženskými cykly a zaplnila tak prázdné místo, které jsem v sobě cítila. Poznala jsem jak léčivý může ženský kruh být. Že je to bezpečné místo, kde jsem se mohla pomalu otevřít a začít uzdravovat své ženství a začít se konečně jako žena cítit. Cesta Kněžky Živlů mi ukázala jaké jsou moje hranice a limity a naučila mě jak se ještě více propojit s Matkou Zemí a především sama se sebou. Pomohla mi zvědomit si některá má zranění, která se díky tomu mohla začít léčit. Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala všem lektorkám kněžkám, které mě touto cestou provázely a také chci poděkovat sama sobě, že jsem dokázala vystoupit ze své komfortní zóny a že jsem se na tuto nádhernou cestu plnou objevů vydala. Tuto cestu doporučuji každé ženě, která chce poznat sama sebe a naučit se magickému kouzlu rituálů.
Markéta Betani
Výcvik bych doporučila každé ženě, která chce nejen poznat svátky kola roku opravdu do hloubky, dostat inspiraci a základy rituálů, ale taky dostat se blíže sama k sobě. Jelikož výcvik zaobírá všechny archetypy v životě ženy, je velká příležitost si vyléčit různá traumata a bolístky, co jsi za život nasbírala. Často se jde opravdu do hloubky a po každém víkendu, jsem vnímala jisté procesy a uvědomění. Výcvik mi ukázal, že i mezi ženami je bezpečný prostor, protože se dbá na podporu, otevřenost a upřímnost. Mohu od srdce říct, že to byla jedna z mých nejlepších investic a opravdu mi to změnilo život. Prohloubila jsem svou ženskost, podpořila mé seběvědomí a ještě víc se zamilovala do svého těla. Děkuji, děkuji, děkuji celému kněžkovskému týmu i sama sobě, že jsem tenhle krok udělala.
Veronika Vamberová

VÝCVIK KNĚŽEK

Tak, jak si ženy vytvářejí nové místo a novou roli ve společnosti, vzrůstá důležitost ryze ženské spirituální cesty a znovu se objevuje archetypální role kněžky jako ženy, která ctí posvátnost života, posvátnost těla, lásky a sexuality. Jako ženy, která kráčí ve své síle, ztělesňuje posvátné ženství a inspiruje ostatní. Zveme vás na 1. či 2. ročník výcviku kněžek 2024.

1309

JSEM ZEMĚ – Bending reality with the goddess

13.9. 2024 18:00 - 15.9. 2024Farma Lovětín
2211

Jsem VZDUCH – Arrow breaking

22.11. 2024 18:00 - 24.11. 2024Zámek Ostrov
Na mé cestě osobním rozvojem k sobě samé jsem absolvovala mnoho výcviků a různých kurzů. Výcvik Kněžky Bohyně a následně Kněžky Živlů jsem objevila „náhodou“. Díky nasbíraným zkušenostem jsem cítila, že jsem na výcvik Kněžky připravená. Byla to velice jemná a zároveň silně transformační zkušenost, která doplnila dílek do mé osobní spirituální mozaiky. Vstoupila jsem do nové spirituální dimenze - dimenze rituálů & ceremonií, živlů a ženské pospolitosti. Rituály a ceremonie jsem zařadila do své každodenní praxe. Oslavuji sezonní svátky Kola roku a praktikuji přechodové rituály, kdykoli mě to zavolá. Kruh Sester - Kněžek - je velmi laskavý, podpůrný a vyživující. Tuto zkušenost jsem nikdy předtím nezažila. Získala jsem novou rodinu - kmen, o který se mohu kdykoli opřít a který mě podpoří a vyživí.
Ing. Ludmila Nižňanská40 let, manažerka - v Praze jsem působila jedenáct let v nadnárodních korporacích na různých pozicích. Po narození miminka v mých 35 letech jsem začala objevovat svojí vlastní cestu a osvobozovat se z okov „systému“ - hypotéky a práce v nadnárodních korporacích. Po přestěhování se na moravskou vesnici jsem nastoupila na svou transformační cestu za svobodou, v souladu s mou duší a mým vyšším Já.