Jsem vzduch - Arrow breaking

Transformační víkend pro ženy

11. - 13.11. 2022

 

 

Práce se vzduchem v ženské tradici,

v tradici bohyně

Víkend plný hluboké práce s elementy v tradici žen:
Pro ženy které jdou cestou bohyně a pracují s rituály

Živel vzduchu

ženskou cestou

 

Tradice bohyně je o jemné ženské síle

Nesnažíme se  „překonat“, „podmanit“, “zkrotit“
Naopak – hýbeme realitou přes ODEVZDÁNÍ se
Skrze jemnou ženskou sílu, důvěru
Spolupráci a NACÍTĚNÍ a PROPOJENÍ se živlem vzduchu

Témata víkendu:

  • propojení se sama se sebou, tělem, myslí i intuicí
  • ujasnění si vlastních vizí a životní cesty
  • jaké jsou naše hranice, umíme říci ne a postavit se samy za sebe
  • co potřebuji sama od sebe na cestě za splněním mých vizí? Jak si dovolit žít svůj život, tak jak já chci?
  • jak překonat překážky, následovat hlas svého srdce a intuice

Arrow breaking

je transformace

 

A zároveň pokora, modlitba, prohloubení důvěry
V sebe, v existenci , v sílu ženského principu, v sesterství

Překonat, zkrotit živly – je mužská síla. My pracujeme s ženskou silou… pokorou, odevzdáním se, citem, intuicí, emocí… je to neuvěřitelné! Jak lze hýbat realitou JEMNOU silou… není třeba žádná námaha, jen obrovská odvaha a DŮVĚRA. Odevzdat se a důvěřovat.

Je v tom celém obrovská intimita, zranitelnost a…. krása. MAGIE. Jemná, ženská, kněžkovská magie…

Pojďte překročit svoje vlastní omezení a

 přivlastnit si tak moc nad svým životem.

 Arrow breaking – lámání šípů s Bohyní

Arrow breaking se dá dělat různě.
Tak jako sex se dá dělat různě…
Není až tak důležité CO ale JAK!

Když do své reality, vizí a snů pozveme bohyni – má úplně jinou kvalitu
Zlomit šíp lze skrze sílu, ale my si vezmeme tuto příležitost a uděláme z toho sebezasvěcení a zkoušku dospělosti.

Překonávání překážek na mé cestě, následování mého srdce, mého slibu, mojí volby i přes překážky ( lámání šípu )

Ke vzduchu také patří práce s bylinami, tvoření směsí a vykuřování.

Ze srdce vás zveme na cestu, kde budeme poznávat živly do hloubky, kde nebudeme nic „překonávat“ ale naučíme se „dělat nemožné“ skrze odevzdání se, důvěru, tělo a jemnou ženskou magii… 

Lektorky

Víkend povedou 3 zkušené lektorky a kněžky:

Lilia Khousnoutdinova, Petra Cihlářová a Mirka Vokounová Krepčíková

Kurzovné od 1.2. 2022

Nevratná záloha
Budeš-li přijata do výcviku, je třeba složit nevratnou zálohu.
4.800Kč
Platba za kompletní výcvik
Platba za všechny 4 víkendy najednou před začátkem výcviku (tedy doplatek 12.800 Kč po uhrazení nevratné zálohy). Platbu v plné výši je třeba uhradit před začátkem výcviku.
17.600Kč
Platba po částech
Lze platit každý víkend zvlášť, nejpozději měsíc před víkendem a to po 4 splátkách, 4.800Kč za víkend (záloha bude využita jako poslední splátka).
4.800Kč

Storno podmínky

Storno podmínky: Zrušení účasti do 30 dnů před začátkem kurzu – záloha bude vrácena.
Zrušení účasti 29 – 14 dnů před začátkem: bude vráceno 50%.  
Zrušení účasti později: storno poplatek činí 100% zálohy.

Plus jídlo a ubytování
na pokoji

Cena za víkend za ubytování na pokoji je 1500,-, v "meditárně" 1000,-, strava je veganská 1.000,- .

Počet míst je omezen, rezervujte si místo převodem nevratné zálohy 4.800 Kč na č.ú. 2401154608/2010
(ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno + vycvik 2) 

V případě, že se rozhodnete zúčastnit semináře méně než měsíc před začátkem,
je třeba uhradit na účet zálohu ve výši 5.000,-.

Kdy?

11.-13.11. 2022 Pátek (19:00-22:00); Sobota (10:00-22:00); Neděle (10:00-16:00)
Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí https://www.sklenarka.cz

Ubytování

na pokoji 1500,- v "meditárně" 1000,- cena stravy 1.000,-

Bližší informace

knezkabohyne@gmail.com

V případě přihlášení na seminář souhlasíte s podmínkami účasti.

Co pro mne znamená

být kněžkou?

Být kněžkou pro mne znamená naslouchat svému srdci a jít za volám své duše. Poslouchat svou intuici a důvěřovat sama sobě a sama v sebe. Být propojená s přírodou a jejími živly, ale i s lunou a sluncem, uctívat jejich dary a vnímat jejich každodenní podporu ve svém životě. Vnímat matku zemi a Bohyni a mluvit s nimi, uctívat je a děkovat za jejich dary. Být kněžkou pro mne znamená být ženou v plné své síle, přijímat své dary a dávat je světu. Nebát se vykročit na cestu do neznáma. Uctívat svou rodovou linii a léčit její zranění, nepředávat toto dál a nechat jít svou dceru životem bez těchto zátěží, s vědomím, že být ženou je nádherný dar. A k tomu všemu patří i sesterství, sdílení zkušeností, podpora, láska a obejmutí v tu pravou chvíli. Tvořit láskyplné vztahy v přátelství i partnerství a cítit i dávat bezpodmínečnou lásku. Být kněžkou pro mne znamená pomáhat a podporovat zvířata a přírodu jako takovou. Podporovat lidi na jejich životní cestě, ve chvílích temnoty jim posvítit a podpořit je, aby mohli jít dál. Pomáhat jim nacházet nové cíle, vlastní vize a odhazovat vzorce, které je tíží. Být jejich oporou v náročných a těžkých chvílích. Motivovat je vlastním příběhem a předávat jim vlastní zkušenosti.
Mirka Agara Vokounová Krepčíková
Být kněžkou pro mne znamená být ve své síle. Užívat si toho, že jsem žena; že mám toto tělo a vážit si toho, vnímat krásu svého těla, i když není dokonalé. Být upřímná sama k sobě, vidět své silné stránky a pracovat s nimi. Být ve spojení se svojí podstatou. Nikdy nebýt sama, ale vždy cítit podporu sester a Bohyně, Vesmíru jako vědomé kosmické síly, která je pramenem čisté a bezpodmínečné lásky. Vědět, kdo doopravdy jsem. Vzkvétat, rozvíjet se, vědomě pracovat se svými emocemi, umět pěstovat hluboké a hodnotné vztahy, které naplňují obě strany. Pochopit, proč dlouhé šaty jsou prostě super sexy ;-). Osvobodit svého ducha.Napojit se na rytmy Země, města a místa, kde žiji a těla, ve kterém žiji. Dovolit, aby se zázraky děly v mém životě. Být ve spojení se silou svého rodu. Upřímně milovat sama sebe. Žít naplňující život naplno.
Tamara Sofia Shmidt
Být kněžkou pro mě znamená, být uvědomělou ženou. Vědomou ženou, která se cítí skvěle ve své ženskosti. Ženské síle, ženské jemnosti, v ženském těle se svými ženskými schopnostmi. Vím, že není nutné stát se kněžkou, abych toto cítila. Ale to kněžkovství mi tento pocit velmi umocňuje, posiluje a jakoby zposvátňuje. Líbí se mi šířit svou ženskost - esenci ženství do světa. 😉
Michaela Vlastníková
Být kněžkou pro mě znamená být vědomou ženou, která si hrdě kráčí po své vlastní autentické cestě beze strachu z odsouzení a nepochopení. Je to žena, která naprosto přijmula sama sebe a je si vědoma své síly a divokosti. Kněžka dokáže vzít život do svých rukou. Léčí sebe a svoji rodovou linii, aby bolesti a traumata nepředávala dál a pomohla vyléčit celou planetu. Vytváří láskyplné vztahy založené na respektu, důvěře a svobodě. Za nic na světě se nevzdá svobody své duše. Je to opravdová žena, která ví co chce a svůj život si vědomě vytváří. Žena, která se miluje a umí lásku přijímat i rozdávat. Žena, která si sama sebe váží a zná své hranice. Žena, která si rozumí a umí pracovat se svými emocemi. Žena, která si je vědoma své krásy a sexuality. Žena, která inspiruje svým životním příběhem. Žena, která je napojená na přírodu a její cyklu. Žena, která dokáže vědomě prožívat všechny aspekty ženství - může být dívkou i stařenou, matkou i milenkou, královnou i divoškou, čarodějnicí i děvkou. Bez vášně a extáze nemůže žít. Kněžka je pozemský obraz bohyně.
Adéla Pardubská
Být kněžkou pro mě znamená žít v pravdivosti, být sama sebou za každou cenu, být si vědoma své hodnoty. Hledat a překonávat hranice lidské existence a přinášet to “magično” do běžných životů. Hledat vždy cestu svého srdce. Milovat své tělo, pečovat o něj a uctívat je. Přijímat všechny své aspekty a žít v pokoře a v souladu s Matkou Zemí.
Zuzana Křížová
Byt kněžkou pro me znamena vratit se zpatky k sobe, byt vzdy a vsude plne autenticka, opravdova a v souladu, ukotvena ve svem srdci a ve svem tele, propojena v kruhu sester, v jednote a presto jedinecna, pritomna tady a ted, vdecna za vsechny dary kterych se mi kazdy den dostava, vedoma si sve sily, s pokorou a vdecnosti prijimajici, naslouchajici, davajici, souznici.. propojena s kruhem roku, cyklicka, neustale se vyvyjejici a menici a presto stala..❤
Veronika Feria Kostková
Přijmout zasvěcení do kněžkovského stavu pro mně znamenalo uzavřít jednu velmi dlouhou etapu svého vývoje. Vyrůst, narovnat se, znovu přehlédnout cestu, kterou jsem už ušla. Vykročit vpřed tou nejsprávnější nohou. Znamenalo to přestat se schovávat před životem. Protože Bohyně vložila své ruce na mou hlavu a přijala mně do své náruče. Poprvé v životě cítím, že někam chci patřit a patřím. Cítím se přijatá se vším, co ve mně je a zároveň se probudila má schopnost přijímat. Přijímat ženy jako své sestry. Naplno mezi spolukěžkami. Ale i v práci už své kolegyně vnímám jako sestry a podporuje je, aby mohly zářit. Bohyně se na mně dívá ze zrcadla mýma vlastníma očima. Přijímám zodpovědnost za svou obrovskou vnitřní citlivost, které jsem se vždycky bála. Už tuším, že je možné i takto fungovat mezi méně senzitivní většinou populace. Legitimizuji nejrůznější své potřeby, které dříve vypadaly jako úchylky nebo sobectví. Třeba potřebu samoty. Všech se ujímám a zajímám se o ně. Být kněžkou znamená způsob, jakým chci zestárnout beze strachu. Každý další šedý vlas je polibkem Morany, aspektu Bohyně vlastně nejzajímavějšího. Možná být kněžkou znamená i pro mně vést rituály pro ostatní, to až bude chtít všechna ta plnost přetéct ven. Kněžka si nezaslouží nic menšího, než život v hojnosti. Stát se kněžkou znamená zamilovat se sama do sebe. Kněžce nebude nikdo srát na hlavu.
Jaroslava Malinová

Co pro mne znamená

být kněžkou?

Sdílené zkušenosti

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video