Fenomén ženských kruhů : Jsou opravdu pro muže nebezpečné?

Co se děje na ženských kruzích? Opravdu jsou pro muže nebezpečné?

Mohu mluvit pouze sama za sebe, za kruhy, které jsem vedla, za ty, kde jsem mohla být přítomna. Podstatou těchto kruhů je úcta k lásce a jejímu posvátnému zázraku. Když se spojí mužská a ženská energie tvoří spolu celistvost, lásku a naplnění. Jsme přeci nejšťastnější, když cítíme lásku, podporu a propojení.

Ženský kruh je a měl by být ve své podstatě prostorem, kdy já se mohu více otevřít ve své ženské zranitelnosti mezi ženami, které mne neposuzují a podporují. Tady si mohu  poléčit svoje bolesti, zamrzlinky a traumata tak, abych mohla více zářit, nadechnout se. A moci se vrátit domů ke svému muži, který třeba v tu samou dobu mohl být ve svém mužském kruhu. Vracíme se k sobě více celiství a usazení ve své polaritě a můžeme tak cítit větší, vitálnější a hutnější lásku.

Ženy se často vrací z kruhů odpočinuté, nabité a cítí se více propojené se svým mužem a to přináší více harmonie do jejich vztahu.

Ženské kruhy fungují na principu sesterství. Ženské kruhy jsou bezpečné, místo odsuzování a posuzování, je prostor pro otevřenost, podporu, sdílení, komunikaci, péči, pomoc, předávání zkušeností, ale zároveň nedávání nevyžádaných rad.

Vztahy s ostatními ženami jsou absolutním základem toho, o co se jako ženy můžeme opřít. Dobré podpůrné vztahy mezi ženami jsou nutné pro zdravé fungování celé společnosti. 

V mém životě jsou vztahy s mými blízkými ženami to nejcennější, co mám. Jsou důležité pro můj úspěch, růst, lásku i hloubku.

Fungující vztahy mezi ženami přináší do tohoto světa více KRÁSY, VÁŠNĚ, PODPORY A LÉČENÍ.

Sesterství je jako zrcadlo, ve kterém se uvidíš taková, jaká jsi. Ukazuje Ti tvoje štěstí, úspěchy, ale i tvé stíny, se kterými můžeš pracovat.


Chceš ve svém životě zažívat

LÁSKYPLNÉ VZTAHY SE ŽENAMI?

Chceš cítit více RADOSTI A NAPLNĚNÍ?

Chceš zažít sílu PODPORUJÍCÍHO ŽENSKÉHO KRUHU?

A nevíš, jak na to? Tady je můj on-line program, který ti na této cestě pomůže : http://cestaextaze.cz/sesterstvi/


Pravidelné ženské kruhy můžeš navštívit v Maitree, které vede Petra Cihlářová. Kdy se navrací ke kořenům slovanské spirituality. Pojďte společně prozkoumat pradávné zvyky kolem oslav měnících se ročních období, odhalit kouzlo jednoduchých sezonních oslav a rituálů v bezpečném ženském kruhu.


Pokud Vás zajímá ženská spiritualita více do hloubky můžete se zúčastnit výcviku novodobých kněžek (ceremonialistek ).

Tak, jak si ženy vytvářejí nové místo a novou roli ve společnosti, vzrůstá důležitost ryze ženské spirituální cesty. Znovu se objevuje archetypální role kněžky:
– ženy, která ctí posvátnost života, posvátnost těla, posvátnost lásky a sexuality,
– ženy, která kráčí ve své síle a ztělesňuje posvátné ženství,
– ženy, která inspiruje ostatní.

A pokud se chcete naučit více propojit s živly a pracovat s nimi ve svém životě můžete se to naučit zde na cestě kněžky živlů.

kněžkovská cesta


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.