Stíny a temnota

Co nám může přinést temnota? Jaké dary můžeme vytěžit z temných obdobích v našich životech?
V tomto období je prostor podívat se na to, co je opravdu tvoje a co už dosloužilo a můžeš pustit dál.

Přijatá temnota může být totiž velmi sladká!

Období temnoty může v životě přijít kdykoliv a nemusí to být nutně spjaté s podzimem. Často potom mohou vylézat ty naše vnitřní temnoty. Během podzimu však mnohdy přichází ten čas, kdy začneme vidět to, co v našem životě nefunguje.

To, co bych vám chtěla doporučit, je využít právě tento čas a místo toho se pevně držet toho, za každou cenu dokázat, jak vše v našich životech funguje perfektně. Tak místo toho, se ponořit to té svojí temnoty, ponořit se do klidu, péče sama o sebe, dát svému tělu více prostoru.

Co nám může temnota přinést, když se do ní ponoříme? V kole roku je to Morana, Bohyně smrti a transformace, která nás v tuto dobu provází.

Abychom mohli vstoupit do dalšího roku je tento čas ten pravý pro to pustit to, co nám neslouží a co nechceme dál nést s sebou.

Darem podzimu je to, že můžeme právě to nefunkční zahodit, když to neuděláme přijde nějaká situace, která nás k tomu dovede. A právě v tuhle chvíli se objeví to, co je pro nás důležité a co nám za to stojí.

Takže, co je pro vás to, co v životě mít chcete a na druhou stranu, co je to, co je třeba již PUSTIT?

Dejte si čas a prostor se nad tímto zamyslet.

 

Když jedno odejde, přijde prostor pro to, na co nebyl čas a místo, pro to, co vás baví a naplňuje a nebo pro něco úplně nového.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.