Posvátný svazek aneb praktická inspirace k rituálům (večer pro kněžky a další ženy, které praktikují pohanské rituály)

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ S ÚŽASNOU KNĚŽKOU Graell Corsini, zakladatelkou a představenou Chrámu Bohyně v Ashlandu. Prostor ztělesnění vědmy s Graell Corsini, zakladatelkou a představenou Chrámu Bohyně v Ashlandu.

 

Čeká vás rituální svazek? Začínáte vést rituály? Chcete více jistoty pro svou práci ceremonialistky?

Připojte se k nám a nechte se inspirovat úžasnou kněžkou Bohyně a certifikovanou oddávající Graell Corsini. Přiveze nám až z chrámu Bohyně v Ashlandu moudrost kolem rituální svatby i dalších ceremonií, které sama praktikuje.

V dnešní době je obřadní neboli symbolická / rituální svatba čím dál víc populární formou uzavření posvátného svazku mezi dvěma lidmi. Graell jakožto kněžka a oddávající s mnoholetou praxi se s vámi podělí o mnoho zkušeností a moudrých tipů ze života. Pomůže vám prohloubit vaše vlastní dovednosti.

Kromě praktické stránky a tipů na vedení veřejných ceremonií se zaměří do hloubky na stránku spirituální a podíváte se společné na to, jak vytvořit „kouzlo“ a přesah v tomto klíčovém a pro život důležitém okamžiku.

Tématem večera je nejen svatba, ale i rituály a ceremonii obecně, takže poznatky na něm získané budete moci použít při spoustě dalších příležitostí. Je také na vás, jaká témata otevřete a o co se budete nejvíce zajímat.

Graell je světově jedna z nejvýznamnějších a nejvíce fascinujících kněžek. Máme velké štěstí, že díky obřadu pro Lilii je Graell poprvé a možná naposledy v Praze. Pojde se učit od jedné z nejlepších nejlepších!

Večer bude tlumočen do češtiny.

15.12.2017

předpokládaný začátek je 18:00 a čas ukončení semináře v 21:00 čas se může změnit po dohodě s lektorkou

V Praze zde : http://www.pohledpracoviste.com/

Cena : 490,-

„Graell je neuvěřitelná. Nechápu, jak to dělá, ale její kněžkovská práce je pro mne jednou z největších inspirací vůbec“ Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.