Jsem žena, jsem bohyně

Už v loňském roce jste si mohli všimnout, že vznikl nový projekt spojený s ženskou tématikou, tradičním i moderním náhledem na cyklus života ženy. Ale také propojující starou slovanskou moudrost s dnešním moderním světem. Smyslem tohoto projektu bylo odkrýt právě hlubokou moudrost našich předků a zároveň jí v nové formě přenést a moci využít i v dnešní moderní době.

Ukázat, že lze tvořit, žít a milovat ve světě v ženské energii.

 Ale i to, že každá žena může žít svým způsobem a nemusí být v přesné formičce dané společností. Může žít svobodně a autenticky, vědomá a napojená sama na sebe.

Posláním tohoto projektu bylo zároveň propojit ženskou část společnosti, otevřít téma toho, že lze vytvářet bezpečné ženské vztahy a společně tak tvořit právě v ženské energii.

A v neposlední řadě, jsme díky tomuto a vám všem mohli podpořit společně i NADACE, které se věnují pomoci ženám.

Tento projekt byl nejen pro ženy, ale i mužům ukázal tu nekonečnou variabilitu ženského života spojeného s plodností, jak mateřskou, tak kreativní a rovněž poznání hluboké spirituální ženské moudrosti, jejíž podstatu jsme přenesli do nynější doby, její dary a nekonečný přesah skrze všechen čas.

videa na téma slovanských Bohyň můžete shlédnout zde.

články a rozhovory s jednotlivými ženami, které ztělesnily Bohyně naleznete zde.

Díky velkému zájmu a úspěchu, nás napadlo vytvořit i knihu.

Příběhy o archetypech slovanských bohyň napříč lunárním rokem… Nejen to najdete v knize Jsem žena, jsem bohyně.

Můžete se těšit na příběhy o archetypech slovanských bohyň napříč lunárním rokem. Kniha je zároveň protkána jedinečnými ilustracemi lotyšské výtvarnice Ievy Ozoly, fashion fotografiemi přední české fotografky Ivy Morwen a inspirativními rozhovory s třinácti úspěšnými ženami, jež v moderním pojetí ztvárnily dávné mytologické bohyně. Patricie Fuxová jako Zora, Sara Sandeva jako Devana, Veronika Kašáková jako Vesna, Andrea Kalousová jako Kostroma, Tamara Klusová jako Lada, Klára Issová jako Kupala, Ester Geislerová jako Živa, Šárka Strachová jako Roda, Vanda Hybnerová jako Mokoš, Mahulena Bočanová jako Swiza, Emma Smetana jako Morana, Léna Brauner jako Koliada a konečně třináctá bohyně Lilia Khousnoutdinova jako kněžna Libuše. Nechte se inspirovat, motivovat a probuďte v sobě bohyni. Koupí knihy navíc přispějete na charitativní účely.

Část výtěžku z prodeje knihy bude věnována na charitativní účely a to konkrétně těmto nadacím:
Nadační fond Veroniky Kašákové
Klub svobodných matek
Asociace pro porodní domy a centra, z.s.

Váš zájem nás motivoval pokračovat v ženských tématech a nyní zaměřených přímo na inspirativní ženy Evropy.

Jsem žena, jsem Evropa

Mnohdy jsou totiž více známé činy mužů než žen a proto volně navazujeme tématem 13 žen, jejichž životní osudy zanechaly v historii lidstva nesmazatelnou stopu, výrazně se zasloužily o pozvednutí evropských dějin.

Které úspěšné ženy současnosti jim propůjčily svou tvář? Gabriela Partyšová jako svatá Ludmila, Sharlota jako Matylda z Canossy, Mariana Prachařová jako svatá Anežka Česká, Kateřina Sokolová jako Artemisia Gentileschi, Patricie Pagáčová jako Julianna Géczy, Lenny Trčková jako Anna Honzáková, Vlastina Svátková jako Teréza Nováková, Bára Nesvadbová jako Marie Stopes, Olga Lounová jako Irena Sendlerowa, Taťána Gregor Brzobohatá jako Bertha von Suttner, Lucie van Koten jako Tamara de Lempicka a Anna Polívková jako Věra Čáslavská. Těmto úžasným ženám patří velké poděkování.


Koupí knihy a kalendáře podpoříte již zmíněné nadace 😉

https://www.ecstatictravel.com/cd-a-knihy/jsem-zena–jsem-bohyne/

https://www.ecstatictravel.com/cd-a-knihy/kalendar-2021-jsem-zena–jsem-evropa/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.