Mirka Vokounová Krepčíková

Středočeský kraj

krepcikovam@seznam.cz

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to.

Baví mě stále nacházet a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.

Osobní poradenství, terapie, koučink

Terapie zaměřená na problém, jeho zpracování a vyřešení. Odblokování zátěží a traumat v životě jinými, alternativními metodami. Zaměřená na zklidnění a stabilitu emocí. Vyrovnání se se změnami. Podpora na cestě osobního rozvoje, práce na sobě, nalezení smyslu života. BACHOVY ESENCE, TERAPIE, MEDITACE

Rituály, ženské kruhy

Rituál je jiná možnost, jak zpracovat novou skutečnost v životě. Ve chvílích, kdy přichází přechod do nové situace a zatím se nedaří odpoutat od situace nynější. A to například při změně zaměstnání, ukončení vztahu, svatba, příchod dítěte, úmrtí v rodině, ale také u dětí při nástupu do školky nebo školy, apod. LEKTORKA NA VÝCVIKU KNĚŽEK

Podpora nalézání vlastního potenciálu

Pomáhám při objevování vlastního potenciálu a jeho dalšího rozvíjení a naplňování vizí a životních snů. Jak v osobním, partnerském životě, tak i v pracovním (web s duší).

O mně

 Mojí vizí a cílem je POMÁHAT LIDEM RŮST A POSOUVAT SE DOPŘEDU na cestě svým životem.

Celý život pracuji v pomáhající profesi, ať s lidmi s nějakým handicapem, tak s matkami nebo dětmi s výchovnými problémy. Jsem speciální pedagog i etoped. Zabývám se poradenstvím a osobním rozvojem. Ve svém volném čase se věnuji vedení meditací, ženských kruhů a rituálů, dále  Bachovým esencím, aromaterapii, apod. Chci využít svou zkušenost na cestě z života pro ostatní do vlastního života. Z života "chci být taková jakou si mě přejí ostatní" do tohle jsem já a je mi v tom dobře. Mým tématem je dovést člověka k tomu, aby zpracoval to, co jej v životě tíží a mohl svobodně vykročit dál. Motivovat ho a ukázat mu některé z možností, jak na to.

A nejen to, pomoci mu relaxovat, uvolnit se, zpracovat přejaté vzorce chování, které ho tíží, zapracovat na vztazích,.... Posvítit na možnosti na cestě životem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Provázím různými léčebnými metodami

Jsem Théta léčitel, mistrem Reiki, absolvovala jsem meditační kurzy Modrá alfa, kurzy zaměřené na aromaterapii a Bachovy esence, terapeutickou práci s mandalou, výcvik ONT metody,  terapie srdcem, zabývala jsem se se působením stresu a jeho možnostmi zvládání, rovněž i psychohygienou např. pomocí techniky TRE. Absolvovala jsem mnoho kurzů zaměřených na práci s ženskou energií jako je např. technika cvičení pánevního dna, seminář pod vedením Katinky Soetens, dále výcvikem u Báry Nádvorníkové a dvouletým výcvikem Kněžek pod vedením Lilie Khousnoutdinové a Kateřiny Kramolišové, kde aktuálně v pokročilém ročníku lektoruji.

Proč jsem se stala  kněžkou?

 Jedním z důvodů, proč jsem vstoupila do výcviku kněžek bylo hledání ženské spirituality a kořenů, které jsou spojené s naší hlubokou ženskou moudrostí. Nalezení ženského principu a objevování jemné, plynoucí, tvořivé, intuitivní ženské energie ve společnosti zaměřené na pevnou, stabilní, výkonnou mužskou sílu.

Skrze přijetí vlastní ženskosti v bezpečném ženském kruhu, nalezení mnoha tradic a rituálů, které mohou provázet mnohdy náročnými životními situacemi nebo naopak pomáhají vykročit a oslavit nové změny v životě, jsem začala naslouchat své intuici a tělu, propojovat se s přírodou a živly, tak jako kdysi, když jsem byla ještě malá a bylo to pro mě zcela přirozenou součástí vnímání světa. Stejně tak jako jsem hltala každou informaci o řecké mytologii a slovanská v tu dobu nebyla tolik dostupná.

Během výcviku jsem ale dostala mnohem mnohem víc než to, co jsem od něj očekávala. Nejen nové znalosti a možnosti, které byly daleko za obzorem, za který jsem dříve ani nedohlédla. Ale byla jsem součástí bezpečného ženského společenství, které je bez soutěživosti, porovnávání a odsuzování, jak to bohužel často v současnosti bývá. Našla jsem v něm podporu a oporu, možnost svobodně vyjádřit svůj názor, sdílet a naslouchat. Zjišťovat, že ženská témata, která bývají ve společnosti tabu, jsou ale zcela přirozená a běžná. Uvědomila jsem si, že to, že jsme jedinečné je dar a není třeba se vmáčknout do formičky představ ostatní, aby to bylo přijatelné a přitom tak vnitřně dusivé. Díky této cestě jsem se naučila přijímat taková jaká jsem, propojila jsem se se svou ženskou energií a tím i tělem, které se otevřelo a dalo mi ten největší dar - dceru.

Jsem vždy vděčná, když mohu vést rituál a s obrovskou pokorou k životní cestě, láskou v srdci a Bohyni ve mě se propojit a podpořit druhé na jejich dalších krocích. Stejně tak jako provázet další ženy na druhém pokročilém ročníku výcviku kněžek zaměřeným na živly, které jsou mojí velikou vášní. Protože přinášejí do našich životů mnoho darů, když s nimi umíme pracovat. Pomáhají nám překonat naše omezení, jenž často bývají jen v naší mysli a zároveň nás mohou podpořit ve chvílích, kdy to právě potřebujeme.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video