Kalendář slovanských Bohyní

Chcete mít kalendář, který se dívá na čas jinak?

Kde najdete kromě datumů i starou přírodní moudrost?

Osm krásných Bohyní, které vás budou provázet osmi obdobími v roce. Osm krásných poselství, která najdete na zadních stranách. A to celé pod ochranou patronky celého kruhu - deváté bohyně Libuše.

***

Prožijte příští rok jinak. Nechte se unést časem a tradicemi našich předků. Oslavte cykličnost přírody. Devět krásných Bohyní, které vás budou provázet osmi obdobími v roce. Devět krásných poselství, která najdete na zadních stranách. Fotografie můžete vystřihnout a ozdobit s nimi prostor i po uplynutí platnosti.

 

Objevte s námi kvalitu času zasazenou do tradice

staroslovanských slunečních svátků!

Zveme vás na cestu objevování vlastních kořenů, na cestu rozpomínání se na tradice, na které jsme postupem času zapomněli. Pojďte se s námi podívat na čas jinak.

V rámci výcviku novodobých kněžek, inspirovaném avalonskou tradicí, jsme hledaly jména a příběhy slovanských bohyní. Představovaly jsme si, jak taková Bohyně vypadá. Přirozeně se zrodil nápad tyto Bohyně ztělesnit, naladit se na jejich energii a dát jim jednu z možných podob prostřednictvím žen, které jsou na cestě objevování vlastní síly. A tak se na jaře 2016, přes optiku úžasné fantasy fotografky Tiny Radnic, začaly rodit první fotografie Bohyně. Nyní přišel čas, odhalit „základní sadu“ široké veřejnosti.

Dovolujeme si představit vám kalendář inspirovaný staroslovanskými slunečními a zemědělskými svátky, který odráží proměny času v přírodě a kde každému z osmi období vládne jedna bohyně ztělesňující jeho kvality. Každá z těchto bohyní vám přináší kus staré ženské moudrosti skrz svoje poselství.

První den období je vždy jedním z těchto významných svátků. Kalendář vám samozřejmě ukáže i úplňky a novy, což jsou vhodná období na jakékoli rituály. Více o rituálech naleznete v knize Novodobé ženské rituály, kterou můžete zakoupit online zde.  Na zadní straně každé Bohyně najdete její poselství, které vám pomůže naladit se na aktuální období.  Nezapomněly jsme ani na úvodní představení kola roku a jednotlivých svátků.

Pojďme společně zpomalit a podívat se na tradice našich předků. Nechte se doprovázet energiemi slovanských Bohyní. Začnete si víc všímat toho, co se děje v přírodě i toho, co se děje ve Vás.

Tento kalendář vám pomůže žít v souladu s cykly přírody a vnímat krásu každého období v roce. Současně vás může inspirovat v hledání různých podob bohyně uvnitř sebe a rozvíjet tak svoje ženství.

Doufáme, že se k vám jeho prostřednictvím dostane i kus naší radosti, ženské hloubky a krásy, kterou jsme prožívaly při jeho tvoření!

Vaše
Lilia Khousnoutdinová, Petra Cihlářová a Katka Kramolišová

Rozměry kalendáře cca 45x63 cm

 Cena: 444 Kč + 129 Kč poštovné

Chceme, aby se k vám kalendář dostal v pořádku, proto jsme musely zajistit pevný obal a zvýšit trochu poštovné. Je opravdu velký a krásný a věříme, že vám bude dělat celý rok radost.